Kursy stylizacji paznokci

Uczestniczki naszych kursów, zdobędą wiedzę teoretyczną ale przede wszystkim umiejętności praktyczne, które umożliwią im podjęcie pracy zawodowej. Poznają techniczny warsztat pracy manicurzystki ale również rozwinął wewnętrzną kreatywność.

 

Kurs Manicure

Podczas trwania tego kursu, każda z jego uczestniczek pozna tajniki zawodu manicurzystki. Podstawą dobrze wykonanej usługi jest pielęgnacja i dlatego nasze kursantki dowiedzą się jak dbać o skórę dłoni i wokół paznokci.

Kurs Manicure Hybrydowy

Jest jednym z najpopularniejszych i najchętniej wybierany przez  klientki rodzajem manicure. Uczymy od podstaw profesjonalnego wykonania tej usługi ale również właściwego przedłużania już noszonej przez klientkę hybrydy.

Kurs Pedicure

Piękne i zadbane stopy to nie tylko kwestia estetyczna ale przede wszystkim aspekt zdrowotny. Oferujemy profesjonalne kursy pedicure podczas których uczymy jak w prawidłowy sposób dbać o skórę stóp i pielęgnować płytkę paznokciową.

Kurs stylizacji paznokci

Ze względu na rosnące zapotrzebowanie na usługę, kursy stylizacji paznokci cieszę się największą popularnością. Kursy podczas, których poznasz od A do Z różne najbardziej popularne metody stylizacji paznokci.

Kurs techniki zdobień paznokci

Kursantki zdobywają umiejętność pięknego i przede wszystkim kreatywnego wykonywania zdobień, które jest obecnie podstawą zawodu manicurzystki.

Certyfikat

Po ukończeniu kursu, każda z kursantek otrzyma certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności co umożliwi rozpoczęcie pracy zawodowej.

Nasze certyfikaty są tolerowane w całym kraju a nasze kursantki pracują w najlepszych salonach kosmetycznych i gabinetach odnowy biologicznej

Wykwalifikowana kadra instruktorska

Instruktorka prowadząca szkolenie jest w pełni wykfalifikowanym specjalistą i posiada wieloletnie doświadczenie w branży. Podczas szkolenia każda z jego uczestniczek, może liczyć na pomoc  i wsparcie instruktorki. Doskonały kontakt i fachowe wskazówki, pomogą udoskonalić zdobywane umiejętności

Szkoleń

Kursantek

Aktywnie wykonujących zawód

Zdobędziesz wiedzę i doświadczenie

Spod naszych skrzydeł wypuszczamy wyłącznie wykfalifikowanych specjalistów.
Kursy dzielimy na część teoretyczną, podczas której uczestniczki zdobywają cenną wiedzę z zakresu pielęgnacji i wykonania manicure oraz część praktyczną pozwalającą na wprowadzenie, zdobytej podczas poprzedniej części teorii, w życie. Każda z uczestniczek będzie pracowała na samodzielnym stanowisku. Do jej dyspozycji pozostaje sprzęt oraz potrzebne do wykonania kosmetyki i lakiery. Na każdą z kursantek przypada jedna modelka, na dłoniach której kursantka wykona manicure.