Kurs Manicure Hybrydowy

Jest jednym z najpopularniejszych i najchętniej wybierany przez  klientki rodzajem manicure. Uczymy od podstaw profesjonalnego wykonania tej usługi ale również właściwego przedłużania już noszonej przez klientkę hybrydy. Każda z kursantek najpierw wykona pracę na wzorniku by następnie zweryfikować zdobyte umiejętności na dłoniach modelki.

Uczymy prawidłowej obsługi frezarki oraz właściwej techniki jej użycia. Dzięki czemu nasze kursantki będą potrafiły w umiejętny sposób przygotować paznokcie do wykonania manicure metodą hybrydową. Uczymy również techniki wykonania najpiękniejszych zdobień na paznokciach metodą Nailart.

Cennik kursów

Manicure Hybrydowy

Kurs Manicure Hybrydowy – podstawowy

Podstawowy kurs wykonania manicure metodą hybrydową. Podczas jego trwania kursantka wykona ćwiczenia najpierw na wzorniku a następnie na modelce lub na swoich własnych paznokciach.

1 dzień 300 zł

Kurs Manicure Hybrydowy – przedłużanie

Kurs podczas którego kursantka uczy się jak wykonać przedłużanie wcześniej wykonanego manicure metodą hybrydową. Praca na modelce pozwala na oswojenie się z pracą manicurzystki.

1 dzień 200 zł

Kurs Nail Art – zdobienie hybrydami

Kurs, który pozwala poszerzyć już wcześniej zdobyte umiejętności. Nail Art jest hitem w technice zdobień paznokci. Jest niezbędną usługą, o którą każda manicurzystka powinna  poszerzyć ofertę swojego salonu i zaskoczyć swoje klientki. Kursantka pracuje na wzorniku.

1 dzień 200 zł

Kurs Manicure Hybrydowy – profesjonalny

– kombinowany

Kursantka uczy się jak wykonać manicure o przedłużonej trwałości i tym samym zdobędzie uznanie swoich przyszłych klientek. Podczas kursu, kursantka pracuje na modelce.

1 dzień 450 zł

Nauka Pracy Frezarką A-Z

Jest to obowiązkowa umiejętność każdej profesjonalnej manicurzystki. Nasze kursantki uczą się od podstaw, jak w odpowiedni sposób korzystać z urządzenia jakim jest frezarka. Kursantka pracuje na sobie i na modelce.

1 dzień 300 zł

Zapisz się na kurs

Możesz zapisać się na kurs korzystając z naszego formularza kontaktowego

Pamiętaj że nasza konsultantka odpowie również na wszystkie pytania lub doradzi w wyborze odpowiedniego kursu

p

Informacja

507 970 925

Kurs Manicure

Podczas trwania tego kursu, każda z jego uczestniczek pozna tajniki zawodu manicurzystki. Podstawą dobrze wykonanej usługi jest pielęgnacja i dlatego nasze kursantki dowiedzą się jak dbać o skórę dłoni i wokół paznokci.

Kurs Manicure Hybrydowy

Jest jednym z najpopularniejszych i najchętniej wybierany przez  klientki rodzajem manicure. Uczymy od podstaw profesjonalnego wykonania tej usługi ale również właściwego przedłużania już noszonej przez klientkę hybrydy.

Kurs Pedicure

Piękne i zadbane stopy to nie tylko kwestia estetyczna ale przede wszystkim aspekt zdrowotny. Oferujemy profesjonalne kursy pedicure podczas których uczymy jak w prawidłowy sposób dbać o skórę stóp i pielęgnować płytkę paznokciową.

Kurs stylizacji paznokci

Ze względu na rosnące zapotrzebowanie na usługę, kursy stylizacji paznokci cieszę się największą popularnością. Kursy podczas, których poznasz od A do Z różne najbardziej popularne metody stylizacji paznokci.

Kurs techniki zdobień paznokci

Kursantki zdobywają umiejętność pięknego i przede wszystkim kreatywnego wykonywania zdobień, które jest obecnie podstawą zawodu manicurzystki.