Kurs Manicure

Podczas trwania tego kursu, każda z jego uczestniczek pozna tajniki zawodu manicurzystki. Podstawą dobrze wykonanej usługi jest pielęgnacja i dlatego nasze kursantki dowiedzą się jak dbać o skórę dłoni i wokół paznokci.  Uczymy jak wykonać profesjonalny manicure.

Uczymy najnowszych trendów w stylizacji paznokci jaką jest popularna ostatnio metoda Nailart.  Każda z uczestniczek naszych szkoleń zweryfikuje swoje umiejętności w praktyce dzięki czemu nasze kursantki zdobywają wiedzę przede wszystkim praktyczną.

Cennik kursów

Manicure

Kurs Manicure podstawowy

–  Lekcja dla Ciebie.

Profesjonalny kurs zawodowy, podczas którego kursantka pracuje na sobie. Kameralne grupy umożliwiają idealny kontakt z instruktorem.

1 dzień 200 zł

Kurs Nail Art

– zdobienia lakierami.

Kursantka rozwija swoje umiejętności oraz uczy się sposobu odpowiedniego doboru barw, kształtu i kolorystyki wykonywanych zdobień. Kursantka pracuje na wzorniku.

1 dzień 100 zł

Kurs Manicure zaawansowany

Kurs pozwala na zweryfikowanie umiejętności teoretycznych w praktyce. Praca na modelce pozwala kursantce na rzeczywiste oswojenie się z pracą manicurzystki . Kameralna grupa daje możliwość kontaktu z instruktorką, co pozwala na dodatkowe doskonalenia zdobywanych umiejętności.

1 dzień 300 zł

Kurs Manicure SPA

Kurs podczas którego kursantka uczy się jak dbać o skórę dłoni i o płytkę paznokciową swoich klientek. Praca na modelce pozwala na zweryfikowanie wiedzy teoretycznej w praktyce.

1 dzień 100 zł

Zapisz się na kurs

Możesz zapisać się na kurs korzystając z naszego formularza kontaktowego

Pamiętaj że nasza konsultantka odpowie również na wszystkie pytania lub doradzi w wyborze odpowiedniego kursu

p

Informacja

507 970 925

Kurs Manicure

Podczas trwania tego kursu, każda z jego uczestniczek pozna tajniki zawodu manicurzystki. Podstawą dobrze wykonanej usługi jest pielęgnacja i dlatego nasze kursantki dowiedzą się jak dbać o skórę dłoni i wokół paznokci.

Kurs Manicure Hybrydowy

Jest jednym z najpopularniejszych i najchętniej wybierany przez  klientki rodzajem manicure. Uczymy od podstaw profesjonalnego wykonania tej usługi ale również właściwego przedłużania już noszonej przez klientkę hybrydy.

Kurs Pedicure

Piękne i zadbane stopy to nie tylko kwestia estetyczna ale przede wszystkim aspekt zdrowotny. Oferujemy profesjonalne kursy pedicure podczas których uczymy jak w prawidłowy sposób dbać o skórę stóp i pielęgnować płytkę paznokciową.

Kurs stylizacji paznokci

Ze względu na rosnące zapotrzebowanie na usługę, kursy stylizacji paznokci cieszę się największą popularnością. Kursy podczas, których poznasz od A do Z różne najbardziej popularne metody stylizacji paznokci.

Kurs techniki zdobień paznokci

Kursantki zdobywają umiejętność pięknego i przede wszystkim kreatywnego wykonywania zdobień, które jest obecnie podstawą zawodu manicurzystki.