Kurs Pedicure

Piękne i zadbane stopy to nie tylko kwestia estetyczna ale przede wszystkim aspekt zdrowotny. Oferujemy profesjonalne kursy pedicure podczas których uczymy jak w prawidłowy sposób dbać o skórę stóp i pielęgnować płytkę paznokciową.

Nasze kursantki zdobywają cenną wiedzę i umiejętności jak usunąć problemy zdrowotne stóp takie  jak: wrastające paznokcie, modzele itp.  Uczymy jak dbać o skórę stóp pracując przy z użyciem specjalistycznych kwasów Cellus Pell.

Praca na modelce pozwala na zweryfikowanie zdobytych umiejętności w praktyce.

Cennik kursów

Pedicure

Kurs Pedicure Kosmetyczny

– podstawa i teoria

Kurs podczas którego kursantka zdobywa podstawowe umiejętności jak wykonać  profesjonalny pedicure kosmetyczny. Kursantka pracuje na modelce.

1 dzień 350 zł

Kurs Pedicure

Profesjonalny kurs podczas którego kursantka zdobywa umiejętności i wiedzę jak usunąć problemy zdrowotne stóp (wrastające paznokcie, odciski, modzele itp.). Kursantka pracuje na modelce.

1 dzień 400 zł

Kurs Pedicure Kwasami Callus Peel

Kursantki uczą się jak w odpowiedni sposób wykonać usługę pedicure przy użyciu kwasów Callus Peel. Jest to niezwykle popularna usługa, którą powinien oferować każdy profesjonalny salon kosmetyczny. Ten kurs nauczy jak efektywnie usunąć zrogowaciały naskórek i zlikwidować problem popękanych stóp.

1 dzień 150 zł

Zapisz się na kurs

Możesz zapisać się na kurs korzystając z naszego formularza kontaktowego

Pamiętaj że nasza konsultantka odpowie również na wszystkie pytania lub doradzi w wyborze odpowiedniego kursu

p

Informacja

507 970 925

Kurs Manicure

Podczas trwania tego kursu, każda z jego uczestniczek pozna tajniki zawodu manicurzystki. Podstawą dobrze wykonanej usługi jest pielęgnacja i dlatego nasze kursantki dowiedzą się jak dbać o skórę dłoni i wokół paznokci.

Kurs Manicure Hybrydowy

Jest jednym z najpopularniejszych i najchętniej wybierany przez  klientki rodzajem manicure. Uczymy od podstaw profesjonalnego wykonania tej usługi ale również właściwego przedłużania już noszonej przez klientkę hybrydy.

Kurs Pedicure

Piękne i zadbane stopy to nie tylko kwestia estetyczna ale przede wszystkim aspekt zdrowotny. Oferujemy profesjonalne kursy pedicure podczas których uczymy jak w prawidłowy sposób dbać o skórę stóp i pielęgnować płytkę paznokciową.

Kurs stylizacji paznokci

Ze względu na rosnące zapotrzebowanie na usługę, kursy stylizacji paznokci cieszę się największą popularnością. Kursy podczas, których poznasz od A do Z różne najbardziej popularne metody stylizacji paznokci.

Kurs techniki zdobień paznokci

Kursantki zdobywają umiejętność pięknego i przede wszystkim kreatywnego wykonywania zdobień, które jest obecnie podstawą zawodu manicurzystki.