Kurs Stylizacji Paznokci

Ze względu na rosnące zapotrzebowanie na usługę, kursy stylizacji paznokci cieszę się największą popularnością. Kursy podczas, których poznasz od A do Z różne najbardziej popularne metody stylizacji paznokci. Do metod tych należy zaliczyć hybrydę, żel, akryl i zyskujący na popularności tytan. Nasze kursantki uczą się podstaw każdej z metod oraz zdobywają umiejętność właściwego doboru kształtu paznokci do dłoni klientki. Wśród naszej oferty kursantki znajdą również kurs profesjonalnego wykonania zdobień metodą Nailart.

Cennik kursów

Stylizacji Paznokci

Kurs Stylizacji Paznokci

Kurs podczas którego kursantki nauczą się od podstaw metody stylizacji paznokci jaką jest  żel UV, tytan, akryl.

Kursantki ćwiczą na wzorniku, a następnie pracują na własnych dłoniach lub na modelce.

1 dzień 500 zł

Kurs Stylizacji Paznokci

Kurs podczas którego kursantka uczy się jak wykonać manicure na paznokciach naturalnych. Kursantka pracuje na modelce przy użyciu profesjonalnych lakierów.

1 dzień 200 zł

Kurs Stylizacji Paznokci – przedłużanie

Kurs stylizacji paznokci podczas którego kursantka zdobywa praktyczną wiedzę jak profesjonalnie przedłużyć paznokcie na formie. Kursantka pracuje na modelce.

1 dzień 500 zł

Kurs Stylizacji Paznokci – uzupełniania

Kurs stylizacji paznokci podczas którego kursantka zdobywa wiedzę i umiejętności z zakresu korekty i uzupełniania wcześniej wykonanego manicure. Kursantka pracuje  na modelce

1 dzień 200 zł

Kurs Stylizacji Paznokci – 2 kształty

Kursantka uczy się jak we właściwy sposób dobrać odpowiedni kształt paznokcia do danego typu dłoni uwzględniając jego budowę. Na kursie omówione zostaną 2 dowolne kształty. Kursantka pracuje na modelce.

1 dzień 500 zł

Kurs Stylizacji Paznokci – 5 kształtów

Podczas kursu zostaną  omówione nowatorskie kształty stylizacji paznokci. Przedstawionych zostanie 5 dowolnych kształtów. Każda kursantka pracuje na sobie.

1 dzień 500 zł

Kurs Nail Art żelami – zdobienia

Kurs, który pozwala poszerzyć już wcześniej zdobyte umiejętności. Nail Art jest hitem w technice zdobień paznokci. Jest konieczną umiejętnością każdej manicurzystki, która chce poszerzyć ofertę swojego salonu i zaskoczyć swoje klientki. Kursantka pracuje na wzorniku. Uczymy  jak profesjonalnie wykonać zdobienia metodą jaką jest żel.

1 dzień 200 zł

Kurs Nail Art akrylami – zdobienia               

Kurs, który pozwala poszerzyć już wcześniej zdobyte umiejętności. Nail Art jest hitem w technice zdobień paznokci. Jest konieczną umiejętnością każdej manicurzystki, która chce poszerzyć ofertę swojego salonu i zaskoczyć swoje klientki. Kursantka pracuje na wzorniku. Uczymy  jak profesjonalnie wykonać zdobienia metodą jaką jest akryl

1 dzień 200 zł

Zapisz się na kurs

Możesz zapisać się na kurs korzystając z naszego formularza kontaktowego

Pamiętaj że nasza konsultantka odpowie również na wszystkie pytania lub doradzi w wyborze odpowiedniego kursu

p

Informacja

507 970 925

Kurs Manicure

Podczas trwania tego kursu, każda z jego uczestniczek pozna tajniki zawodu manicurzystki. Podstawą dobrze wykonanej usługi jest pielęgnacja i dlatego nasze kursantki dowiedzą się jak dbać o skórę dłoni i wokół paznokci.

Kurs Manicure Hybrydowy

Jest jednym z najpopularniejszych i najchętniej wybierany przez  klientki rodzajem manicure. Uczymy od podstaw profesjonalnego wykonania tej usługi ale również właściwego przedłużania już noszonej przez klientkę hybrydy.

Kurs Pedicure

Piękne i zadbane stopy to nie tylko kwestia estetyczna ale przede wszystkim aspekt zdrowotny. Oferujemy profesjonalne kursy pedicure podczas których uczymy jak w prawidłowy sposób dbać o skórę stóp i pielęgnować płytkę paznokciową.

Kurs stylizacji paznokci

Ze względu na rosnące zapotrzebowanie na usługę, kursy stylizacji paznokci cieszę się największą popularnością. Kursy podczas, których poznasz od A do Z różne najbardziej popularne metody stylizacji paznokci.

Kurs techniki zdobień paznokci

Kursantki zdobywają umiejętność pięknego i przede wszystkim kreatywnego wykonywania zdobień, które jest obecnie podstawą zawodu manicurzystki.