Techniki zdobień paznokci

Kursantki zdobywają umiejętność pięknego i przede wszystkim kreatywnego wykonywania zdobień, które jest obecnie podstawą zawodu manicurzystki. Na każdym z kursów w tej kategorii kursantka uczy się różnych metod zdobień paznokci. Zdobienia są obecnie najnowszym i najbardziej pożądanym trendem w manicure.

Zdobienia można wykonywać na rozmaite okazje ale również i przy wykonaniu codziennego manicure. Nasze kursantki uczą się min. jak wykonać koronki, zdobienia biżuteryjne oraz jak posługiwać się rapidografem, stylografem, i specjalnym pędzelkiem. Możliwości jest nieskończenie wiele a jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia manicurzystki.

Cennik kursów

Techniki zdobień paznokci

 

Mix Zdobień

Kurs, który powinna ukończyć każda profesjonalna manicurzystka. Uczymy jak wykonać zdobienia takie jak: koronki, wzory okolicznościowe, akwarelowe. Ponadto uczymy jak wykonać zdobienia strukturalne, 3D, biżuteryjne.

Kursantka pracuje na wzorniku.

1 dzień 350 zł

Mix Nail Art. Weending 2017

Kurs profesjonalnej ślubnej stylizacji paznokci. Uczymy najnowszych trendów stylizacji paznokci, dzięki czemu nasze kursantki doskonalą już wcześniej zdobyte umiejętności.

Kursantka pracuje na wzorniku.

 1 dzień 450 zł

Zdobienie One stroke

Niezwykła metoda zdobienia paznokci. Na naszym kursie uczymy jak za pomocą jednego pociągnięcia pędzelkiem stworzyć piękne i przede wszystkim oryginalne wzory na paznokciach.

Kursantka pracuje na wzorniku.

 1 dzień 450 zł

Zdobienie Rapidografem

Podczas trwania kursu uczymy jak wykonać piękne zdobienia na paznokciach przy korzystaniu urządzenia jakim jest Rapidograf.

Kursantka pracuje na wzorniku.

 1 dzień 200 zł

Zdobienie Stylografem

Podczas trwania kursu uczymy jak profesjonalnie wykonać oryginalne zdobienia wykorzystując urządzenie jakim jest Stylograf.

Kursantka pracuje na wzorniku.

 1 dzień 200 zł

Zdobienie żelem paint – biżu

Kurs nauki zdobienia paznokci z wykorzystaniem elementów biżuteryjnych. Usługa, która pozwoli naszym kursantkom na poszerzenie oferty swojego salonu i w miły sposób zaskoczyć swoje klientki.

Kursantka pracuje na wzorniku.

 1 dzień 350 zł

Zdobienie żelem paint – icon nails

Kurs zdobienia paznokci przy wykorzystaniu kontrastowych i kolorowych motywów.

Kursantka pracuje na wzorniku.

 1 dzień 350 zł

Zdobienie żelem paint – postacie z bajek

Kurs na którym uczymy jak wykonać kolorowe, kontrastowe zdobienia takie jak: bohaterowie kreskówek, komiksów i bajek.

Kursantka pracuje na wzorniku.

 1 dzień 450 zł

Zdobienie pastą

Podczas kursu uczymy, jak wykonać oryginalne zdobienia na paznokciach, przy użyciu specjalnej pasty. Metoda ta jest nowatorska w dziedzinie Nailart.

Kursantka pracuje na wzorniku.

 1 dzień 450 zł

Metoda piórkowa

Kurs podczas którego nasze kursantki uczą się jak wykonać delikatne i zwiewne zdobienia przy wykorzystaniu metody piórkowej.

Kursantka pracuje na wzorniku.

 1 dzień 450 zł

Zapisz się na kurs

Możesz zapisać się na kurs korzystając z naszego formularza kontaktowego

Pamiętaj że nasza konsultantka odpowie również na wszystkie pytania lub doradzi w wyborze odpowiedniego kursu

p

Informacja

507 970 925

Kurs Manicure

Podczas trwania tego kursu, każda z jego uczestniczek pozna tajniki zawodu manicurzystki. Podstawą dobrze wykonanej usługi jest pielęgnacja i dlatego nasze kursantki dowiedzą się jak dbać o skórę dłoni i wokół paznokci.

Kurs Manicure Hybrydowy

Jest jednym z najpopularniejszych i najchętniej wybierany przez  klientki rodzajem manicure. Uczymy od podstaw profesjonalnego wykonania tej usługi ale również właściwego przedłużania już noszonej przez klientkę hybrydy.

Kurs Pedicure

Piękne i zadbane stopy to nie tylko kwestia estetyczna ale przede wszystkim aspekt zdrowotny. Oferujemy profesjonalne kursy pedicure podczas których uczymy jak w prawidłowy sposób dbać o skórę stóp i pielęgnować płytkę paznokciową.

Kurs stylizacji paznokci

Ze względu na rosnące zapotrzebowanie na usługę, kursy stylizacji paznokci cieszę się największą popularnością. Kursy podczas, których poznasz od A do Z różne najbardziej popularne metody stylizacji paznokci.

Kurs techniki zdobień paznokci

Kursantki zdobywają umiejętność pięknego i przede wszystkim kreatywnego wykonywania zdobień, które jest obecnie podstawą zawodu manicurzystki.