Kursy stylizacji rzęs

Piękne, długie i gęste rzęsy są marzeniem każdej kobiety. Zabieg ten stał się bardzo popularny i chętnie wybierany przez panie niezależnie od okazji. Każdy salon kosmetyczny powinien taką usługę mieć w swojej ofercie. Jest to zabieg, którego żadna klientka nie wykona sobie sama. Dlatego też zawód Stylistka Rzęs, cieszy się dużą popularnością.

  • Metoda 1:1
  • Metoda 2:1
  • Metody objętościowe 4D – 8D
  • Rekonstrukcja i odbudowa brwi
  • Blink & Express
  • Volume Russian Style
  • Rzęsy dolne

Program kursu stylizacji rzęs obejmuje

Teoria i praktyka, stanowisko pracy i zasady higieny, produkty i ich zastosowanie, zdrowie i bezpieczeństwo klientki, codzienna pielęgnacja, indywidualna stylizacja (różnice), techniki klejenia rzęs (ćwiczenia), praca z modelką: stylizacja, usuwanie, uzupełnianie, nowości

Metoda 1:1

Metoda dla początkujących. Doklejenie „włosek po włosku” jednej rzęsy do jednej naturalnej.

Metoda 2:1

Metoda najczęściej wybierana przez klientki. Doklejenie dwóch rzęs z norki, do jednej naturalnej rzęsy.

Metody objętościowe 4D – 8D

Metoda polegająca na zagęszczaniu. Uzyskujemy efekt sztucznych rzęs.

Rekonstrukcja i odbudowa brwi

szkolenie z jednej lub dwóch metod w pakiecie: metoda włoskowa oraz metoda farbki strukturalnej 3D.

Blink & Express

Metoda polega na doklejeniu pojedynczych rzęs poliestrowo-jedwabnych. Pozwala bardzo szybko uzyskać efekt Hollywood, idealny na wyjścia okolicznościowe i wyjątkowe wydarzenia. Przy tej metodzie warto także skorzystać z rzęsek kępek, które przyspieszą zabieg. Metoda idealna dla stylistek i wizażystek.

Volume Russian Style

Metoda przedłużania i zagęszczania rzęs inspirowana rosyjskimi technikami objętościowymi. Polega na doklejeniu wachlarzyka cienkich rzęs. Rewolucyjna metoda objętościowa. Zdecydowanie dla osób o grubym włosiu swojej naturalnej rzęsy.

Rzęsy dolne

W kosmetyce oka skupiamy się na górnych rzęsach, często zapominając o tym, że przy mocnym zagęszczeniu również dolna powieka wymaga uwagi. Podkreślając ją dodajemy oku wyrazistości i głębi. Tym samym unikamy kruszenia się tuszu, czarnych plam pod oczami i spływania mascary. Przedłużanie dolnych rzęs to idealny sposób by przy ważniejszych okazjach podkreślić swoje spojrzenie.

Zapisz się na kurs

Możesz zapisać się na kurs korzystając z naszego formularza kontaktowego

Pamiętaj że nasza konsultantka odpowie również na wszystkie pytania lub doradzi w wyborze odpowiedniego kursu

p

Informacja

507 970 925