Day SPA

Która z nas, nie miałaby ochoty na błogi relaks. Niezależnie czy jesteśmy po ciężkim dniu, czy po prostu chcemy zrobić coś dla siebie. Zapraszamy do Akademii Urody. W swojej ofercie posiadamy zabiegi, które odprężą nie tylko ciało ale również i umysł. Kilka chwil spędzonych w naszym SPA, pozwoli na regenerację i odzyskanie sił witalnych.

Nasza propozycja to m.in.:

  • Hot Manicure
  • Zabiegi parafinowe Alessandro
  • Masaże świecami na bazie masła Shea

Hot manicure

Ekskluzywny zabieg, który pozwala odżywić i zregenerować zarówno skórę dłoni, jak i wokół paznokci. Nasze dłonie codziennie narażone są na oddziaływanie szkodliwych czynników zewnętrznych.

Zabiegi parafinowe Alessandro

Zabieg jest dedykowany dla osób, których skóra stóp i dłoni jest przesuszona i zniszczona. Zabieg sprawia, że skóra ponownie staje się delikatna i miękka. Ze względu na rozgrzewające właściwości, zabieg ten szczególnie polecamy w chłodne dni.

Masaże świecami na bazie masła Shea

Jest to zabieg zarówno relaksujący, jak i pielęgnujący dla skóry. Polega ona na wykorzystaniu specjalnych świec zawierających olejek, którego wiodącym składnikiem jest masło shea.

Skorzystaj z naszych usług

Mamy dla Was wiele ciekawych propozycji takich jak Day Spa, Ślub Marzeń, Oaza Urody...

Manicure i Pedicure

Dłonie są wizytówką kobiety. Każda z nas niezależnie od rodzaju wykonywanej pracy, pragnie by jej dłonie i paznokcie były piękne i zadbane.

Makijaże i stylizacja rzęs

Dodaj swojemu spojrzeniu głębi. Piękne długie i gęste rzęsy są niewątpliwym atrybutem kobiecości. Dawniej były przedłużane lub doczepiane tylko na szczególne chwile.

Day Spa

W swojej ofercie posiadamy zabiegi, które odprężą nie tylko ciało ale również i umysł. Kilka chwil spędzonych w naszym SPA, pozwoli na regenerację i odzyskanie sił witalnych.