Makijaż permanentny

Usługa idealna nie tylko dla kobiet, które są w ciągłym biegu ale również dla tych, które marzą o perfekcyjnym wyglądzie niezależnie od pory dnia.

Makijaż permanentny pozwoli skorygować niedoskonałości urody i zaoszczędzić czas, jaki musisz poświęcić na wykonanie podstawowego makijażu.

Wykonujemy:

  • Makijaż permanentny brwi
  • Makijaż permanentny oczu
  • Makijaż permanentny ust

Makijaż permanentny brwi

Odpowiedni kształt brwi, sprawia że Twoje spojrzenie nabierze charakteru. Jednak doskonale wiemy, że uzyskanie takiego efektu w domowym zaciszu nie jest łatwe, co więcej nie trudno popełnić błąd. Dobieramy odpowiedni do Twojego typu urody kształt brwi a Tobie łatwiej jest usuwać zbędne włoski, bez ryzyka popełnienia błędu. Brwi rzadko kiedy mają piękny i regularny kształt, w dodatku częsta depilacja je osłabia. Zdarzają się również przerwy w linii brwi, gdzie włoski przestały odrastać. Dlatego też makijaż permanentny brwi to nie tylko wygoda ale również estetyka.

Makijaż permanentny oczu

Wyobraź sobie idealny makijaż podczas pobytu na plaży, na siłowni czy na basenie. Jeśli chciałabyś nadać swojemu spojrzeniu głębi. Marzysz o perfekcyjnie wykonanej kresce na górnej powiece.

Makijaż permanentny oczu jest wprost stworzony dla Ciebie.

Makijaż permanentny ust

Makijaż permanentny ust. Wyobraź sobie ponętne usta, o pełnym i wyrazistym kształcie. A wszystko to bez konieczności noszenia w torebce szminek, konturówek czy błyszczyków. Pomyśl, że już nie pozostawisz śladów po szmince i nie będziesz musiała pamiętać o poprawkach makijażu ust. Dobierzemy do Twojego typu urody odpowiedni kolor i odcień, tak by uzyskany efekt był naturalny.